PM Service - wynajem wózków widłowych Kraków, Katowice, Opole, Lublin, Kielce, Wrocław, Poznań

GRUPA

 

Tel. kom. (+48) 733 187 961

 

biuro@pm-grupa.pl

biuro@wynajem-wozkow-widlowych.pl

 

Katowice, Kraków Tel.: (32) 723 22 54

 

Opole, Wrocław Tel.: (77) 550 63 66     

                             

Łódź, Warszawa, Kielce Tel.: (42) 942 06 48

 

PM Service - wynajem wózków widłowych Kraków, Katowice, Opole, Lublin, Kielce, Wrocław.

Nasza GRUPA to profesjonalna firma zajmująca się wynajmem i sprzedażą wózków widłowych i podnośników koszowych dla klientów z całego kraju. Dzięki bogatemu doświadczeniu i wyspecjalizowanej floty maszyn, nasza firma zapewnia kompleksowe i skuteczne rozwiązania dla firm potrzebujących tymczasowego lub długoterminowego wynajmu wózków widłowych i podnośników koszowych.

 

Oferujemy szeroki wybór wózków widłowych, w tym różne modele, rozmiary i nośności, aby sprostać indywidualnym potrzebom każdego klienta. Dzięki nowoczesnym maszynom, klientom zapewniamy niezawodne i bezpieczne rozwiązania, które pomagają w zoptymalizowaniu procesów logistycznych i magazynowych.

 

Nasi wykwalifikowani technicy i specjaliści są zawsze gotowi służyć klientom pomocą i radą w doborze odpowiedniego sprzętu oraz udzielić wsparcia technicznego w razie potrzeby. Dodatkowo, nasza firma oferuje także serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, aby zapewnić ciągłość działania wózków widłowych i minimalizować przestoje w pracy.

 

Nasza firma cechuje się profesjonalizmem, terminowością oraz elastycznością, co sprawia, że jesteśmy godnym zaufania partnerem dla firm z różnych branż. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta, jesteśmy w stanie dostosować nasze usługi do konkretnych potrzeb i budżetu.

 

Nasza firma posiada także szeroką gamę dodatkowych akcesoriów, takich jak widły, kosze, chwytaki czy platformy, które pozwalają na jeszcze bardziej efektywne wykorzystanie wózków widłowych w różnych zastosowaniach.

 

Działamy z myślą o satysfakcji naszych klientów i dbamy o jakość naszych usług na każdym etapie współpracy. Jeśli szukasz profesjonalnego partnera do wynajmu wózków widłowych i podnośników koszowych, nasza firma jest najlepszym wyborem dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami już teraz, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i znaleźć idealne rozwiązanie dla Twojej firmy.

 

 

Nasz zespół od kilku lat specjalizuje się w poszukiwaniu najkorzystniejszych rozwiązań dla klienta z zakresu: wynajmu, sprzedaży i serwisu urządzeń transportu bliskiego ( wózków widłowych i podnośników koszowych).

 

Pomagamy naszym klientom dobrać jak najlepszy sprzęt do ich potrzeb.

 

*Współpracujemy z wieloma serwisami wózków widłowych i podnośników koszowych oraz firmami transportowymi w całej Polsce.

 

*Naszym Klientom oferujemy:

 

- krótkoterminowy i długoterminowy wynajem wózków widłowych i podnośników koszowych,

- sprzedaż nowych i używanych urządzeń,

- sprzedaż i wynajem osprzętu do wózków widłowych: pozycjonery, chwytaki, obrotnice itd.

- serwis mobilny,

- nowoczesne rozwiązania z zakresu logistyki magazynowej,

 

Zakres naszych usług:

 

- województwo śląskie,

- województwo opolskie,

- województwo dolnośląskie,

- województwo małopolskie,

- województwo świętokrzyskie,

- województwo lubelskie,

- województwo wielkopolskie.

 

oraz pozostałe regiony Polski. 

GRUPA

Wózki widłowe & Podnośniki koszowe wynajem-sprzedaż

MENU

PM-Service wózki widłowe Kraków, Katowice, Opole, Lublin, Kielce, Wrocław, Poznań.

O NAS